Warning: Undefined variable $postId in /sata1/home/users/vhfishnew/www/www.vh-fish.com.ua/wp-content/themes/newtheme/page-news-full.php on line 6

Легенда назви бренду «SKADI»

Легенда назви бренду «SKADI»
30.08.2018

Скаді — в скандинавській міфології, покровителька полювання, лижниця, дружина бога Ньйорда і дочка велетня Тьяцці. Боги вбили її батька за те, що він викрав молодильні яблука Ідунн. Після цього Скаді увібралася в шолом і кольчугу та з’явилася у фортецю ворогів щоб помститися. В якості відкупу Боги запропонували вибрати собі чоловіка. Скаді погодилася за умови, що вони зможуть розсмішили її, хоча раніше це нікому не вдавалося. Бог Локі розмішив Скаді, після чого вона вибрала собі чоловіка на умовах Богів, бачивши тільки їх ноги.


Помилково вважаючи, що найкрасивіші ноги неодмінно повинні належати синові Одіна, Бальдру, Скаді зробила вибір, але виявилося, що це були ноги Ньйорда, морського бога. Наостанок наймогутніший із Богів Одін закинув очі батька Скаді в небо, створивши зорі. Таким чином було встановлено мир між Скаді та Богами.


Цікаво зауважити, що ім’я Скаді зустрічається в найстаріших скандинавських топонімах. Деякі дослідники вважають, що від цього імені походить назва «Скандинавія».