UA

Партнерство

«Вогні Гестії» — провідне підприємство з виробництва риби та морепродуктів в Україні. Ми завжди відкриті до партнерства та пропонуємо співпрацю в Україні за такими основними напрямками:

Дистрибуція продукції компанії

Ми прагнемо до подальшого ефективного розвитку і запрошуємо дистриб’юторів до співпраці.

Прямий продаж

Ми активно працюємо з великими роздрібними мережами України. Наша продукція представлена в мережах супермаркетів «Сільпо», «Fozzy», «Новус», «МегаМаркет». Запрошуємо рітейл-партнерів до співпраці.

ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ ПІД ВЛАСНИМИ ТОРГОВИМИ МАРКАМИ ДЛЯ РОЗДРІБНИХ МЕРЕЖ (PRIVATE LABEL)

Один із напрямків нашої діяльності — виробництво власних торгових марок для роздрібних торгових мереж. Наша компанія працює з форматом Private Label вже понад дев`ять років, має робочі механізми для виробництва продукції за індивідуальними запитами замовника. Наші постійні партнери – це приклад налагодженної роботи в цьому напрямку. Ми плідно співпрацюємо з такими лідерами українського рітейлу, як «Fozzy Group» і виробляємо для них продукцію під торговими марками «Премія», «Повна Чаша», «Extra!».

Партнерство

Працюючи з нами, ви отримуєте:

 • Індивідуальну програму співпраці з кожним партнером
 • Якість продукції, гарантовану і підтверджену добровільною сертифікацією і результатами перевірок в незалежних лабораторіях в Україні та за її межами
 • Широкий асортимент продукції, який повністю покриває потреби ринку
 • Ефективну і оперативну логістику
 • Вибір тари для упаковки рибних продуктів
 • Пластикова тара

  Пластикова тара

  для харчових продуктів – різної форми, розміру та кольору.

 • Вакуумна-упаковка

  Вакуумна-упаковка

  Вакуумна упаковка – прогресивний спосіб захисту різних товарів. Для

  цього навколо продукції створюється безповітряний простір, повністю виключає розмноження шкідливих аеробних мікроорганізмів.Вакуумна упаковка здатна забезпечити ряд переваг. Захищаючи продукти харчування від потрапляння вологи, пилу, синтезу органічних шару (бактерії і мікроорганізми), а також продовжує термін зберігання і придатності товарів, забезпечує стерильність.

 • Упаковка термоформаж

  Упаковка термоформаж

  Упаковка такого типу має ряд переваг, вона надійно захищає

  продукцію від впливу чинників довкілля, бруду, пилу, стороннього сміття, проникнення вологи, води. Споживач отримує продукт в первозданному свіжому вигляді, зберігаються всі поживні властивості, запах і природний колір продукції.

 • Скін-упаковка

  Скін-упаковка

  Для виготовлення вакуумної скін-упаковки використовується

  спеціальна плівка, яка після запаювання огортає продукт та щільно закриває всю поверхню упаковки, як “друга шкіра”, зберігаючи форму, текстуру та цілісність продукту, гарантуючи її чудовий зовнішній вигляд і дозволяє значно подовжити термін зберігання продукту. Можливе вертикальне, горизонтальне або підвісне розміщення.