Warning: Undefined variable $postId in /sata1/home/users/vhfishnew/www/www.vh-fish.com.ua/wp-content/themes/newtheme/page-news-full.php on line 6

#героїмогодня

#героїмогодня
22.04.2020

Під час карантину, коли здається, що світ завмер, є люди, які продовжують трудитись заради інших.


Вони так само виходять на зміни, виконують всі свої функції навіть в умовах підвищеної безпеки, аби українці могли надалі насолоджуватись свіжими продуктами харчування і тим самим підтримувати своє здоров‘я.


Сьогодні героїня нашого дня — Ірина Мельник, член колективу рибообробного підприємства «Вогні Гестії».


Ірина небагатослівна і не любить зайвої уваги. Для неї важливіше якісно виконана робота. Проте нам вдалося вмовити її поділитися своїми думками.


«Чесно, після новин про карантин на якусь мить стало страшно: що далі, чи буде робота? Багато виробництв зупинилось, невже і нас чекає така доля?


На щастя, наше керівництво вчасно попіклувалось про своїх працівників. Від початку у нас були всі необхідні засоби особистого захисту і повна впевненість у безпеці нашого виробництва. Наш цех не простоював ні дня. Ми працюємо у звичному режимі, частуючи українців смачною і корисною рибкою.


Ми переживали, що посилені заходи безпеки і постійні перевірки викликатимуть стрес і деяку напруженість. Натомість, обставини ще більше об‘єднали наш і без того дружній колектив. Навіть через маски і відстань ми бачимо усміхнені очі один одного, і це підбадьорює.»


Ми вдячні пані Ірині та всім працівникам «Вогні Гестії», які продовжують трудитись на благо інших. Поки весь світ залишається вдома, вони продовжують дарувати нашим споживачам лише найсмачніші морепродукти та рибу!


Ось такі вони, герої нашого часу: сумлінно і, часом, непомітно вкладають свою лепту у те, щоб звичні речі залишалися незмінними. Розкажіть про вашого героя, долучайтесь до флешмобу та публікуйте історії з хештегом #героїмогодня